Tanie noclegi w agroturystyce Dyle

Noclegi

Szukasz pokoi do wynajęcia na Roztoczu?

Zapraszamy do naszej zacisznej agroturystyki. Do dyspozycji gości oddajemy przytulne pokoje z łazienkami.

W razie potrzeby zapewniamy dostawkę dodatkowych łóżek. Pokoje wyposażone są w tv, bez problemu korzystać można także z internetu z sieci komórkowych. Posiadamy także dwie w pełni wyposażone kuchnio-jadalnie, idealne do przyrządzania śniadań, obiadów czy kolacji.

Tanie noclegi blisko Biłgoraja

Posiadamy wygodne pokoje do wynajęcia w okolicach Biłgoraja. Niewielka odległość od miasta pozwala na szybki wyjazd na zakupy bądź skorzystanie z punktów usługowych. Z uwagi na lokalizację nasza agroturystyka jest świetną bazą wypadową na Roztocze. Uroki tej przepięknej krainy podziwiać można zwłaszcza podczas spacerów, pieszych wędrówek i wycieczek rowerowych.

Doskonały wypoczynek na łonie natury

Zapewniamy doskonały odpoczynek o każdej porze roku. W zależności od upodobać i preferencji mogą Państwo spędzić wakacje w sposób aktywny lub wybrać relaks w ciszy i spokoju.
Sezon letni: spacery i piesze wędrówki , wycieczki rowerowe, nordic walking, kąpiele w licznych zbiornikach wodnych (w olikcy), ogniska, grille, wypady moto-crossowe, spływy kajakowe, jagodo- i grzybobranie.
Sezon zimowy: kuligi, wyjazdy na narty (w okolicy jest kilka wyciągów narciarskich), wycieczki i zjazdy saneczkowe na pobliskich górkach.

Niezastąpione chwile i miło spędzony czas